Villalara Evli Personeller

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek.

ÇETİNKAYA DANIŞMANLIK olarak;

Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasında.

Belki bahçe işlerinden, çiçek düzenlemesi , hayvan bakımından anlayan kişilere ihtiyacınız var. Belki de sizi istediğiniz saatte istediğiniz yere götürecek, bulunduğunuz yerden alacak, konuklarınızı karşılayıp evinize veya iş yerinize getirecek çocuklarınızı okula bırakacak ve okuldan alıcak iyi bir şoföre de ihtiyaç duyuyorsunuz. İhtiyaç listenizde bu maddelerin bir kısmı veya tamamı yer alıyor olabilir.

Ne istediğinize karar verin ve ayrıntılı listenizi bize bildirmeniz yeterli; biz sizleri her yönüyle tatmin edecek kişiler veya Karı Koca Hizmetli bulmak için zaman kaybetmeden çalışmaya hemen başlayacağız. Belki de o anda kadromuzda size en uygun elemanlar mevcut olacak ve hemen görüşmelere başlayabileceksiniz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0 5 3 5 6 5 7 4 2 9 4
Hemen Ara